BUYAMER Eğitimleri Sertifika Töreni Gerçekleştirildi


İstanbul Üniversitesi Hizmet İçi Eğitim kapsamında "Temel Bilgisayar" ile "İleri Bilgisayar Teknikleri" eğitimi alan üniversitemiz personellerine katılım belgeleri, sertifikaları ve teşekkür belgeleri İstanbul Üniversitesi Rektörlük Binası Doktora Salonu’nda düzenlenen tören ile teslim edildi. 

İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Koordinatörlüğü ile Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi (BUYAMER) tarafından düzenlenen "Temel Bilgisayar" ile "İleri Bilgisayar Teknikleri" eğitimleri tamamlandı. Eğitimlerin tamamlanmasının ardından düzenlenen katılım belgesi ve sertifika töreni büyük bir katılımla gerçekleştirildi. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören, İÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Oral Öncül ve BUYAMER Müdürü Prof. Dr. Sevinç Gülseçen’in açılış konuşmasıyla devam etti. Açılış konuşmalarından sonra İstanbul Üniversitesi personeline, Prof. Dr. Öncül, Prof. Dr. Gülseçen, İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanı Bilgin Hafızmehmetoğlu, Personel Hizmetiçi Eğitim Müdürü Zehra Günay ve Hizmetiçi Eğitim Şefi Aysun Ak tarafından katılım belgeleri, sertifikaları ve teşekkür belgeleri takdim edildi. Yaklaşık 2 saat süren tören, fotoğraf çekimiyle sona erdi.

2020 yılı eğitim talepleri, İÜ Hizmet İçi Eğitim Müdürlüğü tarafından alınmaya başlanmıştır.

Haber: Yaren DEMİREL

İÜ Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü Galeri

Öne Çıkan Haberler

İşletme Fakültesi Öğrencileri İçin Sertifika Töreni Düzenlendi

Geleceğin Diş Hekimlerine Başarı Ödülü

“Gözlem Geceleri” Etkinliği Devam Ediyor

İstanbul Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Sınavı Başvuruları Başladı

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Rektöründen İstanbul Üniversitesi'ne Ziyaret

Kuveyt Üniversitesi Heyeti İstanbul Üniversitesi’ni Ziyaret Etti