“Online Eğitimde Performans Geliştirme Projesi” Başlıyor

İstanbul Üniversitesi, Bitlis Eren Üniversitesi, Bitlis Valiliği, Bitlis Belediyesi ve Zülfikar Ailesi İnisiyatifi’nin paydaşı olduğu “Online Eğitimde Performans Geliştirme Projesi” başlıyor.

2 farklı modül halinde, çok kurumlu ve sosyal sorumluluk temelli tasarlanmış bir özellik içeren projede; 1. Modül öğretmenler / eğitmenlerden oluşan -Eğiticilerin Online Eğitimde Performanslarını Yükseltmeye Odaklı- uygulamalı programları kapsıyor. 2 hafta içi ve 2 hafta sonu olmak üzere toplam 4 gün boyunca, 8 saat süren bir içerik üzerine inşa edilen modül, 19 Aralık 2020’de başlayıp 30 Aralık 2020’de tamamlanacak.

Proje, çevrim içi toplantı kaynağı olarak Zoom programı üzerinden gerçekleştirilecek. Yanı sıra proje kapsamında yapılan çalışmaların dijital ortamlarda da yayınlanması planlanıyor.

Projenin 1. modüle ait uygulama performansına göre, 2. Modül olan ve “Öğrenciler ve Ailelerden Oluşan” 2. Modüle geçilecek. Bu aşamaya ilişkin içerik ise, 1. Modülün kazanımları ile detaylandırılarak nihai haline getirilecek.

Katılımcılarla paylaşılacak sertifikalar, İstanbul Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğü tarafından tanımlanan ve İstanbul Üniversitesi, Bitlis Eren Üniversitesi, Bitlis Valiliği, Bitlis Belediyesi ve Zülfikar Ailesi İnisiyatifi tarafından onaylanan bir nitelikte olacak.

Proje ve program hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.Galeri

Öne Çıkan Haberler

iletişim dekan tören

Prof. Dr. Abdullah Özkan İletişim Fakültesi’nin Yeni Dekanı Oldu

mevlevilik sempozyum

Klasikten Moderne Türk Edebiyatında Mevlevilik ve Şeyh Galib Sempozyumu Başladı

DETAE COVID19

XII. Aziz Sancar DETAE Günleri, “COVID-19: Moleküler ve Klinik Yaklaşım” Temasıyla Düzenlendi

karabağ sempozyum

İnsan Hakları Hukuku ve İnsancıl Hukuk Bağlamında Dağlık Karabağ Sorunu Sempozyumu Gerçekleştirildi

Klasikten Moderne Türk Edebiyatında Mevlevilik ve Şeyh Galib Sempozyumu

İSİFAM İKDER finans

“İslami Finansın Getirdiği Değerler, Tüm İnsanlığın Faydalanabileceği Bir Reçetedir”