DERİN MASA KOLOKYUMLARI BAŞLIYOR

Global çözüm ve veriye dayalı büyüme alanında faaliyet gösteren araştırma sektörünün liderleri, çözüm ve ilerleme için İstanbul Üniversitesinde akademisyenlerle bir araya geliyor. 

İstanbul Üniversitesi ve Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) işbirliği ile düzenlenen sektörel kolokyumlar, “Derin Masa Kolokyumu” adıyla geleneksel hale getiriliyor. Bu çerçevede düzenlenecek ilk kolokyumda, “pazar araştırma” sektörünün bilimsel bir perspektiften ele alınarak derinlemesine tartışılması amaçlanıyor. İstanbul Üniversitesi Oval Salonu’nda 6 Kasım 2019’da saat 09.30-12.00’da gerçekleştirilecek toplantı, interaktif yapıda ilerleyecek. Akademisyenler ile sektörün önemli kuruluşlarının temsilcileri ve üst düzey yöneticilerinin katılacağı toplantıda, tartışmalar tümüyle akademik ve analitik bir düzlemde ele alınacak ve elde edilen veriler rapor haline getirilerek kamuoyu ile paylaşılacak.
Sonraki kolokyumlar reklam ajanslarının, yazılı ve görsel basının yanı sıra radyo yayıncıları ile yeni medya temsilcilerinin de katılımıyla düzenlenmeye devam edecek.

Etkinlikler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için 0212-440-1990 numaralı telefonu arayabilir ya da istarmer@istanbul.edu.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Tarih: 6 Kasım 2019, Çarşamba

Saat: 09.30 – 12.00

Yer: İstanbul Üniversitesi Oval SalonuÖne Çıkan Haberler

Hindistan İstanbul Başkonsolosu J. P. Singh, İstanbul Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

Murat Bardakçı, Tarih Söyleşileri ile İstanbul Üniversitesi’nde

‘’İslam Hukuku Sempozyumu’nun Niteliği Her Sene Artıyor’’

“Uluslararası Öğrencilerimiz, Vizyonumuza Yeni Pencereler Açıyor”

Kadın Rafting Takımımızdan Türkiye Şampiyonluğu Başarısı

İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, Azerbaycanlı Yetkilileri Ağırladı