Güvenlik Misyonu Bilgi ve İnovasyon Grubu Proje Pazarı, Brüksel/Belçika’ da Düzenlenecek

Güvenlik Misyonu Bilgi ve İnovasyon Grubu (SMI2G), 12 Mart 2020'de açılacak olan Ufuk2020 Programı Güvenli Toplumlar 2020 çağrıları özelinde işbirlikleri kurulmasına zemin oluşturmak için iki günlük bir etkinlik düzenleyecek. Brüksel'de düzenlenecek olan etkinlik 29-30 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleşecektir.

Etkinlikte tüm Güvenli Toplumlar aşağıdaki alanlarda çağrı başlıkları sunacak ve sunulan çağrı kapsamında ortaklıklar kurulması amaçlanacaktır: 

•    Protecting the infrastructure of Europe and the people in the European smart cities
•    Artificial Intelligence and security
•    Security
•    Digital Security

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak ve kayıt yaptırmak için tıklayınız.

Etkinliğe katılmadan önce buraya tıklayarak Güvenli Toplumlar alanı kapsamında açılacak çağrı başlıkları listesini inceledikten sonra ilgi alanınıza giren başlıkların detaylarını ise bu adreste yer alan Çalışma Programı dokümanından okumanız tavsiye edilir.

Sınırlı sayıda katılımcının seyahat masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır. TÜBİTAK Ufuk2020 Seyahat Destekleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız

Seyahat başvuruları yapılırken seçilen konu başlığının başvuru yapan kişinin veya kuruluşunun yetkinlikleri ile uyumlu olduğunun iyi anlatılması gerekmektedir.

Sorularınız için ncpsecurity@tubitak.gov.tr adresi ile irtibata geçebilirsiniz.

İÜ Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü