korku2
anlatıları konferansı

logos
Program |

korku anlatılarında çocuk

Açılış konuşmasını Doğu Yücel'in yapacağı "Korku Anlatılarında Çocuk" konulu 2. Korku Anlatıları Konferansı, İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı tarafından, 24-25 Mayıs 2012 tarihlerinde Avrasya Enstitüsü Konferans Salonu'nda düzenlenecektir.

Konferansta, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, edebiyat (tekerlemeler, ninniler, peri masalları, çocuk edebiyatı ve genç yetişkin edebiyatı), müzik, resim, karikatür, çizgi roman, manga, anime, çizgi film, çizgi dizi, TV dizisi ve filmlerde korku öznesi olarak çocuk, korku nesnesi olarak çocuk, korku ve çocuk konularına yer verilecektir.

| 24 - 25 Mayıs 2012


250 kelimelik öz ve 50 kelimelik özgeçmişinizi en geç 15 Mart 2012 tarihine kadar akgun@istanbul.edu.tr adresine gönderebilirsiniz.

Sunumlar--yirmi dakika sunum ve on dakika soru cevap olmak üzere--yarım saat sürecektir. Konferans dili Türkçedir. Katılım ücretsizdir. Herkes davetlidir.

İletişim

Buket Akgün
akgun@istanbul.edu.tr

|Avrasya Enstitüsü
|Konferans Salonu

Adres

Avrasya Enstitüsü Konferans Salonu, Vezneciler, İstanbul. İstanbul Üniversitesi Merkez Kütüphanesi ile Fen-Edebiyat Fakültesi arası.

Ayrıntılı harita için tıklayın. Kampus haritası için tıklayın. Kampus haritasında 25 numaralı bina.